AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2017
SunMonTueWedThuFriSat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 NATO: Scheffer viziton Afganistanin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: NATO: Scheffer viziton Afganistanin   27.07.08 8:25

Sekretari i Pėrgjithshėm i NATO-s Jaap De Hoop Scheffer filloi njė vizitė tė pa paralajmėruar nė Afganistan, ku Aleanca ka rreth 53.000 trupa.
NATO njoftoi se ai do tė takohet me presidentin e Afganistanit Hamid Karzai dhe komandantėt ushtarakė, pėr tė diskutuar rreth luftimit tė talebanėve dhe kryengritėsve tjerė.

Dhuna nė Afganistan ėshtė shtuar gjatė kėtij viti.
Back to top Go down
View user profile
 
NATO: Scheffer viziton Afganistanin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: