AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
April 2017
SunMonTueWedThuFriSat
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Irani varė 29 kriminelė nė Teheran

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Irani varė 29 kriminelė nė Teheran   27.07.08 8:19

Irani ka ekzekutuar 29 kontrabandistė droge dhe kriminelė tė tjerė nė burgun Evin tė Teheranit nė agimin e ditės sė sotme.
Irani vazhdimisht akuzohet nga qeveritė perėndimore pėr abuzimin e drejtėsisė, ndėrsa nga ana tjetėr Teherani mohon kėto kritika duke i akuzuar vendet e Perėndimit si shtete me standarde tė dyfishta dhe hipokrite.

“29 personat e ekzekutuar kėtė mėngjes kanė qenė tė pėrfshirė nė kontrabandėn e drogės nė njė shkalle tė gjerė, nė krimin e organizuar, nė vrasje dhe nė plaēkitje tė armatosura”, ka deklaruar prokurori i Teheranit, Saeed Mortazavi.
Back to top Go down
View user profile
 
Irani varė 29 kriminelė nė Teheran
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» youtube clip from ron tribute show

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: