AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Kryeministri Berisha ne Salzburg ne samitin e kryeministrave te EJL

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Kryeministri Berisha ne Salzburg ne samitin e kryeministrave te EJL   27.07.08 8:03

Kryeministri Sali Berisha ndodhet sot nė Salzburg, ku merr pjesė nė Samitin e Kryeministrave tė vendeve tė Europės Juglindore. Tė pranishėm nė kėtė samit do tė jenė Kancelari austriak, Alfred Gusenbauer, kryeministrat e Bosnje-Hercegovinės, Kroacisė, Maqedonisė, Malit tė Zi, Rumanisė etj.
Nė samit diskutohen ēėshtje tė zhvillimit dhe stabilitetit tė vendeve tė Europės Juglindore, forcimit tė bashkėpunimit dhe nxitjes sė dialogut mes kėtyre vendeve.
Back to top Go down
View user profile
 
Kryeministri Berisha ne Salzburg ne samitin e kryeministrave te EJL
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: