AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē   27.07.08 8:01

Presidenti i Serbisė, Boris Tadiē mund tė pėrfundoj si Ish-kryeministri, Zoran Gjingjiē. Ky ishte mesazhi I Partisė Radikale tė Serbisė nga protesta kundėr arrestimit tė kriminelit tė luftės Radoban Karaxhiē qė ka shkaktuar reagime tė ashpra nė Serbi. Deputetja e Parlamentit tė Serbisė dhe Zyrtarja e lartė e radikalėve serbė, Vjerica Radeta qė ėshtė njėkohėsisht edhe pėrfaqėsuese e Serbisė nė Kėshilline Evropės ka kėrcėnuar publikisht presidentin e Serbisė, Boris Tadiē
Back to top Go down
View user profile
 
Serbi, Partia Radikale reagon ndaj arrestimit tė Karaxhiē, kėrcėnon me jetė presidentin Tadiē
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: