AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Maqedoni, Kuvendi miraton qeverine e re te Gruevskit me 78 vota

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Maqedoni, Kuvendi miraton qeverine e re te Gruevskit me 78 vota   27.07.08 7:58

Parlamenti i Maqedonisė miratoi qeverinė e re tė koalicionit VMRO-DPMNE me BDI. Tė 78 deputetėt e pranishėm tė maxhorancės votuan pro dhe nuk pati asnjė kundėr dhe asnjė abstenim ndėrsa opozita nuk ishte e pranishme nė sallė ps vendimit pėr tė bojkotuar sencat e parlamentit.Nė programin e ri qeveritar 2008 – 2012 vėmendje e vecantė i kushtohet ekonomisė, punbėsimeve, anėtarėsimit nė BE dhe NATO dhe zgjidhjes sė mosmarrėveshjeve me Greqinė pėr emrin pa cėnuar identitetin kombėtar
Back to top Go down
View user profile
 
Maqedoni, Kuvendi miraton qeverine e re te Gruevskit me 78 vota
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: