AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve   19.07.08 13:25

Kapiteni i tė kuqve, Steven Gerrard ėshtė kthyer nė Liverpool nga pėrgatitjet qė ekipi i zhvillon nė Zvicėr, pėr shkak tė njė lėndimi tė pėsuar.
Gerrard e huqi ndeshjen e mbrėmshme kundėr Visla Kracow, si edhe ndeshjen tjetėr tė radhės kundėr Hertės nė Gjermani.

“Steven ka pėsuar njė lėndim dhe pėr kėtė arsye do tė jetė jashtė fushave nga shtatė deri nė dhjetė ditė. Ai e ka lėshuar kampin dhe ėshtė kthyer nė Angli, ku ėshtė duke u rikuperuar nga lėndimi”, ka thėnė zėdhėnėsi i klubit.
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrard lėndohet gjatė stėrvitjeve
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: