AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia   27.07.08 5:00

Agjenti i mesfushorit spanjoll David Silva, thotё se klienti i tij ndjehet i lumtur tek Valencia dhe nuk dёshiron ta lёshojё David Silvaklubin.
Mesfushori ёshtё cak i disa prej gjigantёve evropian, pas paraqitjeve tё mira nё Euro 2008, dhe mediumet spekulojnё vazhdimisht se Valencia do tё heq dorё nga shёrbimet e tij pёr shkak tё gjendjes sё rёndё financiare.


Atletico Madrid para disa ditёsh dёrgoi ofertё prej 17 milionё funtesh tek Valecia, por drejtuesit refuzuan kёtё qё pasoi me ndryshime nё udhёhёqinё e klubit.
“Silva ka edde katёr vite marrёveshje me Valencian. I shkon shkёlqyeshёm nё Mestalla dhe ndjehet shumё i lumtur. Ai nuk ka kёrkuar tё shitet tek ndonjё klub tjetёr”, ka thёnё agjenti i lojtarit spanjoll.


“Por nёse klubi dёshiron ta shesё, dhe Valencia pranon ndonjё ofertё tё pёrshtatshme, sigurisht qё do ta shikojmё mirё”, ka shtuar ai.
Back to top Go down
View user profile
 
Silva dёshiron tё mbetet tek Valencia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: