AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Punimet nė Suhodoll shtyhen pėr javėn e ardhshme

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Punimet nė Suhodoll shtyhen pėr javėn e ardhshme   26.07.08 14:39

Janė shtyrė pėr javėn tjetėr punimet pėr ndėrtimin e ujėsjellėsit tė Suhodollit, pavarėsisht premtimeve tė KFOR-it pėr vazhdimin e tyre, pa marrė parasysh pengesat qė po bėjnė serbėt lokalė.

Dje komandanti i KFOR-it francez gjenarali Claude Mathey, premtoi pėr sot fillimin e punėve tė mbetura nė hapjen e kanalit pėr ujėsjellėsin nė Suhodoll. Por, zyrtarėt komunalė thonė se ato janė shtyrė dhe arsyen nuk e ka tė qartė as KFOR-i. Arsyet e shtyrje tė punimeve nuk i di as drejtori pėr Ekonomi dhe Zhvillim nė komunėn e Mitrovicės, njėherit koordinator i projektit tė ujėsjellėsit, Rasim Veseli. Megjithatė, disa zyrtarė tė KFOR-it kanė qenė nė vendin e ngjarjes dhe janė takuar me pėrfaqėsuesin e banorėve tė fshatit Vinarc, duke kėrkuar qė banorėt mos tė nguten edhe kėto dy ditė fundjave.
Back to top Go down
View user profile
 
Punimet nė Suhodoll shtyhen pėr javėn e ardhshme
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: