AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?   19.07.08 13:22

Mediat spanjolle kanė pėrcjellė lajmin e se edhe tre lojtarė tė Barcelonės do tė udhėtojnė nė Uzbekistan dhe do tė jenė mysafirė tė ekipit Kuruvchi.
Sportivja spanjolle Sport, ka shkruar se Andreas Iniesta dhe Carles Puyl, janė dy emrat e ri tė Barcelonės tė cilėt gjatė disa ditėve tė ardhshme do tė udhėtojnė nė Tashkent, kryeqytetin e Uzbekistanit.

Klubi i kėtij qyteti, Kuruvchi, ka nėnshkruar njė partneritet me klubin katalunas dhe Barcelona ėshtė pajtuar qė t’i dėrgojė Iniestėn dhe Puyol si ambasadorė tė vet.

Pritet qė ata tė pėrfshihen nė disa ceremoni, tė lidhura me ndihmėn nė pėrmirėsimin e zhvillimit tė futbollit nė kėtė vend. Dyshes thuhet se do t’i bashkėngjitet edhe Xavi, i cili u zgjodh Lotjari mė i Mirė nė Euro 2008
Back to top Go down
View user profile
 
Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: