AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Federata e Boksit e Kosovės ftohet sėrish nė Poloni

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Federata e Boksit e Kosovės ftohet sėrish nė Poloni   26.07.08 11:43

Federata e Boksit e Kosovės ka marrė sėrish ftesė nga Polonia, pėr pjesėmarrje nė turneun e gjashtė ndėrkombėtar “Albert Opala” nė Katovicė. Ky turne, i cili organizohet nga klubi i boksit “06 Kleofas”, do tė mbahet prej 29 deri mė 31 gusht.
Nė kėtė turne Kosova do tė pėrfaqėsohet me tre boksierėt mė tė mirė nė konkurrencėn e kadetėve dhe juniorėve, si dhe me njė gjyqtar. Ndėrkohė zyrtarėt e FBOXK-it kanė bėrė tė ditur gjithashtu se prej 1 deri mė 11 gusht nė Pogradec do tė mbahet kampi i boksit, ku do tė marrin pjesė boksierėt e pėrfaqėsueses sė Kosovės, tė cilėt llogariten se do tė marrin pjesė nė turnetė e ndryshme ndėrkombėtare, nė mėnyrė qė sa mė mirė ta prezantojnė boksin kosovarė nė arenėn ndėrkombėtare
Back to top Go down
View user profile
 
Federata e Boksit e Kosovės ftohet sėrish nė Poloni
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: