AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Mexes pėrjeton terror

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Mexes pėrjeton terror   25.07.08 16:56

Mbrojtėsi i Romės, Philippe Mexes, dhe familja e tij kanė pėrjetuar mbrėmė njė pėrvojė tė hidhur nė Romė, kur disa hajna tė armatosur e kanė vjedhur veturėn e futbollistit sė bashku me vajzėn e tij dyvjeēare, e cila ndodhej nė automjet.
Mexes, gruaja e tij, Carla, dhe dy fėmijėt e tyre, kishin dalė mbrėmė pėr darkė nė Romė. Pasi Carla dhe djali i tij katėrvjeēar, Enzo, kishin dalė nga vetura, futbollisti ėshtė ballafaquar me dy kriminelė.

Pas njė pėrleshje hajnat e kanė rrėmbyer Mercedesin e francezit duke mos ditur se nė ulėsen e pasme gjendej vajza dyvjeēare, Eva.

Pas njoftimit tė policisė, vetura ėshtė gjetur e braktisur nė Piazza Eschilo tė Romės, sė bashku me Evan tė palėnduar.
Back to top Go down
View user profile
 
Mexes pėrjeton terror
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FLASHBACK 1993 by Denver Miles
» Death Cult's Tales Of Terror

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: