AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen   24.07.08 20:48

Mbrojtėsi brazilian, Henrique, pėrfundimisht ka vėnė nėnshkrimin e tij nė marrėveshjen me klubin spanjoll Barcelona, ndėrsa disa orė mė pas tė njėjtėn gjė e ka bėrė edhe me Bayer Leverkuzen, ku do tė luajė si huazim nga klubi katalunas.
21-vjeēari mbrėmė kompletoi transferimin e paralajmėruar nga Palmeiras tek Barcelona.

Pas kalimit tė testeve mjekėsore, Henrique ėshtė takuar me presidentin Juan Laporta, dhe futbollistėt Carles Puyol, Xavi dhe Iniesta, tė cilėt ishin tė pranishėm nė konferencėn e shtypit, gjatė tė cilės u prezantua edhe mbrojtėsi brazilian.

Menjėherė pas kėsaj, Henrique ėshtė drejtuar pėr nė Leverkusen, ku do tė luajė si huazim gjatė sezonit tė ardhshėm.
Back to top Go down
View user profile
 
Henrique nėnshkruan me Barcelonėn dhe Leverkusen
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Billy Cobham Live in Leverkusen DVD Preview

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: