AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
January 2018
SunMonTueWedThuFriSat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Toni

avatar

Number of posts : 389
Registration date : 2008-07-19

PostSubject: Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin   19.07.08 13:15

Trajneri i Manchester United thotė se ėshtė i bindur qė ekipi i tij do ta transferojė sulmuesin bullgar, Dimitar Berbatov, deri nė fillim tė sezonit.
“Ne i kemi bėrė Tottenhamit ofertė pėr Berbatovin dhe presim rezultate tė mira, qė kjo marrėveshje tė ecė mė tej. Berbatov ka qenė mbresėlėnės njė kohė tė gjatė dhe do ishte njė shtesė e shkėlqyer pėr sulmin tonė”, ka thėnė Fergi.

United thuhet se ka dėrguar ofertė prej 28 milionė eurosh, por Tottenhami ėshtė duke kėrkuar mė shumė. Interesim pėr tė ka shfaqur edhe Barcelona, por trajneri i djajve tė kuq ėshtė i sigurt se do tė arrijė ta transferojė sulmuesin nė radhėt e veta.

Ferguson ka thėnė edhe se marrėveshja me Barbatov, nuk do tė thotė qė Cristiano Ronaldo do tė kalojė nė Real Madrid. “Ne po pėrballemi me situatėn nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme”, ka thėnė Ferguson.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferguson i bindur se do ta transferojė Berbatovin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ferguson MO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: