AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Tevez: Messi nuk mund tė jetė kapiten i Argjentinės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Tevez: Messi nuk mund tė jetė kapiten i Argjentinės   30.10.08 11:29

Sulmuesi i Manchester United, Carlos Tevez, thotė se ylli i Barcelonės, Lionel Messi, nuk mund ta mbajė shiritin e kapitenit tė kombėtares sė Argjentinės.
“Messi nuk mund tė jetė kapiten i pėrfaqėsueses. Maradona duhet tė ketė respekt pėr futbollistėt tė cilėt tashmė janė nė pėrbėrje”, thotė Tevez.

“Nuk mund tė vijė dhe tė ndryshojė gjithēka. Nuk mund t’i japė aq shumė pėrgjegjėsi njė lojtari – Leo do tė eksplodojė. Ata duhet ta lirojnė Messin nga presioni, ai duhet mė shumė tė kėnaqet duke luajtur me ekipin kombėtar”, ka deklaruar Tevez
Back to top Go down
View user profile
 
Tevez: Messi nuk mund tė jetė kapiten i Argjentinės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: