AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Wenger i hidhėruar me fitoren e lėshuar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Wenger i hidhėruar me fitoren e lėshuar   30.10.08 11:28

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thėnė se ėshtė i hidhėruar pas humbjes sė dy pikėve nė minutat e fundit nė ndeshjen e mbrėmshme kundėr Tottenhamit, tė zhvilluar nė Emirates Stadium, ndeshje qė pėrfundoi me rezultat 4-4.
Arsenali dhe Tottenhami mbrėmė zhvilluan njė ndeshje tė shkėlqyeshme me njė pėrfundim fantastik nė tė cilin mysafirėt arritėn tė nxjerrin njė pikė.

“Jam i hidhėruar. Mendoj se luajtėm njė ndeshje tė shkėlqyeshme ndėrsa nxorėm rezultat minimal. Dėshironim tė fitojmė dhe ishim mbi nivelin e Tottenahmit, por nuk i fituam tė tri pikėt”, ka thėnė Wenger.

“Nuk e ruajtėm topin. Duhej ta qetėsojmė lojėn, por ne u pėrpoqėm tė japim pesė ose gjashtė gola. Kjo ishte naive. Ekipi ka njė potencial tė jashtėzakonshėm. Ata mėsojnė nė momente tė tilla”, ka thėnė Wenger.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger i hidhėruar me fitoren e lėshuar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: