AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
December 2017
SunMonTueWedThuFriSat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Benitez: Fitorja ėshtė mė e rėndėsishmja

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Benitez: Fitorja ėshtė mė e rėndėsishmja   30.10.08 11:26

Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ėshtė ndarė i kėnaqur me fitoren e mbrėmshme tė ekipi tė tij ndaj Portsmouthit, pavarėsisht njė paraqitjeje jo aq tė mirė tė tė kuqve.
“Kemi ndryshuar katėr lojtarė dhe sėrish e fituam ndeshjen dhe mesazhi pėr ekipin dhe ēdokėnd ėshtė se ne mund t’i bėjmė ndryshimet dhe sėrish tė fitojmė. Kemi shfrytėzuar lojtarė me kualitete tė ndryshme dhe gjithmonė kemi besuar se do tė shėnojmė”, ka thėnė Benitez.

“Portsmouth ėshtė njė ekip i mirė dhe ne kemi nevojė tė jemi tė qetė dhe tė vazhdojmė tė pasojmė topin dhe tė krijojmė raste. Qetėsia ishte ēelėsi pėr ne sonte. Dominuam nė pjesėn e parė dhe e kontrolluam ndeshjen. Kishim shanse. Mendoj se e dyta ishte mė e hapur dhe nė fund ishim ca nervoz pasi qė ata hidhnin topa tė gjatė tek Crouch. Ne vėrtet fituam me penalti, por kishim edhe raste tė tjera”, shton spanjolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Fitorja ėshtė mė e rėndėsishmja
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: