AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
February 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Chelsea nuk lejon befasi

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Chelsea nuk lejon befasi   30.10.08 11:23

Befasitė e skuadrės Hull City, e cila ėshtė sensacioni i Ligės Premier nė kėtė sezon tė ri, janė ndėrprerė nga Blutė e Londrės, pasi qė kėto tė fundit kanė shėnuar fitore si mysafirė me rezultat 3-0.
Qė nė fillim tė ndeshjes u vėrejt se Scolarit nuk i pėlqejnė befasitė. Pas humbjes sė vikendit tė shkuar nga Liverpooli nė Stamford Bridge, Blutė vetėm me fitore mund ta mbulonin atė dėshpėrim.

Minuta e tretė dhe Chelsea avancoi 1-0 me golin e mesfushorit anglez dhe njėrit prej simboleve tė skuadrės, Frank Lampard. Nė pjesėn e parė nuk u panė gola tė tjerė, mirėpo ndryshe ndodhi nė pjesėn e dytė.

Njėherė Anelka dyfishoi epėrsinė e mysafirėve (50’), ndėrsa pesėmbėdhjetė minuta pa pėrfunduar ndeshja, Malouda vuri vulėn e takimit me golin e tretė pėr Chelsean
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea nuk lejon befasi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CHELSEA HOFFMAN GETS THE ORDER OF THE BOOT

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: