AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
February 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Zonja e Vjetėr po rikthehet

Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Zonja e Vjetėr po rikthehet   30.10.08 11:22

Duket se tashmė skuadra e Juventusit i ka lėnė prapa vetes ndeshjet e dobėta dhe ka filluar tė mėsohet me karakterin fitues.
Dygolėshi i veteranit Pavel Nedved ia ka sjellė fitoren skuadrės sė Ranierit nė udhėtim te Bologna, me rezultat 2-1.

Me tė filluar ndeshja (12’) mesfushori ēek ia dha epėrsinė skuadrės mysafire dhe me kėtė rezultat pėrfundoi pjesa e parė.

Edhe nė pjesėn e dytė sėrish doli nė skenė Nedved i cili dyfishoi epėrsinė e Bianconerėve (56’) pėr tė siguruar rrugėtimin drejt tre pikėve shumė tė rėndėsishme.

Krejt ēka bėnė vendasit ishte ngushtimi i epėrsisė nė minutėn 74 me anė tė ish-lojtarit tė Juventusit, Marco Di Vaio
Back to top Go down
View user profile
 
Zonja e Vjetėr po rikthehet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Sport-
Jump to: