AlbaSound

Forum
 
HomeGalleryFAQSearchRegisterLog in
forum AlbaSound
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Latest topics
November 2017
SunMonTueWedThuFriSat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
koni (546)
 
Toni (389)
 
Admin (85)
 
PLay3r-Bl@ck (1)
 
kasi-hack (1)
 
celi (1)
 
donaldi (1)
 
zyrtare (1)
 

Share | 
 

 Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
koni
Admin
avatar

Number of posts : 546
Registration date : 2008-07-26

PostSubject: Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė   27.10.08 11:20

Kryeprokurorja e Shqipėrisė, Ina Rama, ėshtė takuar tė hėnėn me Vladimir Vukēeviq, prokuror i Serbisė pėr krime tė luftės, i cili i heton pohimet pėr vrasjen e tė burgosurve serbė dhe trafikimin e organeve tė tyre gjatė luftės sė Kosovės nė vitin 1999.
Bruno Vekariq, zėdhėnėsi i prokurorit serb tha se Vukēeviq i ka dorėzuar kryeprokurores shqiptare materialet, qė pala serbe i ka grumbulluar deri tash pėr rastin nė fjalė.

Vekariq tha se takimi ishte shumė i mirė pėrkundėr "pozicioneve totalisht tė ndryshme" tė dy palėve lidhur me rastin.

Kosova dhe Shqipėria kanė mohuar ēdo dijeni pėr krimet e pretenduara, tė cilat kohė mė parė i bėri publike nė librin e saj, ish kryeprokurorja e Tribunalit tė Hagės, Carla del Pont
Back to top Go down
View user profile
 
Takohen prokurorėt serbė dhe shqiptarė nė Tiranė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AlbaSound :: Lajmet Ditore-
Jump to: